K potisku 0 kusů

Nejen dárková trička

Pro naše klienty jsme připravili nabídku dárkových triček, mikin polokošilí a dalšího textilu s potiskem.

Vámi vybraný textil opatříme fotografií Vašich blízkých, kolegů či přátel.

Mnoho našich klientů objednává pro své děti a další členy rodiny například fotografie domácích mazlíčků.

Velmi oblíbené jsou trička jako dar pro novomanžele, nebo dresy na předsvatební rozlučku.

Rovněž tričko, mikina, nebo polokošile s trefným potiskem je osvědčeným dárkem k životnímu jubileu.

Prostřednictvím naší služby můžete tedy získat atraktivní dárek za rozumnou cenu.

Výběr textilu a zadání potisku

Potisk triček začíná výběrem kvalitního textilu se správným střihem a velikostí. Máme pro Vás zřízené poptávkové formuláře, ve kterém si vyberete textil v obsáhlém katalogu a zároveň zašlete poptávku potisku. Pokud nemáte motiv k potisku k dispozici, nebo s ním máte jiné potíže, uveďte toto do políčka Poptávka. 

Dárková trička - podrobnosti

Doporučujeme objednat dárkový textil co možná nejdříve, ideální je doba kolem 10 dnů před požadovaným vyzvednutím zakázky. Máme a vždy budeme mít zájem, dodat Vám Vaší zakázku co možná nejrychleji, při ideálních podmínkách se nám daří některé zakázky dodat do 24 hodin. Vzhledem k aktuálním logistickým a výrobním podmínkám však takto krátký termín zatím nemůžeme garantovat.

Pro dárkové zakázky zásadně používáme značky textilu, jež mají dlouhodobě vynikající kvalitu, tričko na „jedno nošení a praní“ od nás nedostanete.

Jako technologii pro aplikací plnokrevných obrázků a fotografií používáme sítotisk, termotransfer a sublimační termoflock, výsledky těchto technologií jsou velmi odolné vůči praní, oděru a vyšším teplotám.