K potisku 0 kusů

Firemní textil s potiskem

Dodáváme trička, košile, polokošile, mikiny, bundy a další textil s potiskem firemního loga bez ohledu na jeho barevnost a umístění na oděvu.

Jako doplňky těchto oděvů dodáváme čepice, čelenky, šátky a kravaty a to nejen z nabídky našich dodavatelů, ale i vyrobené na zakázku dle potřeby našich klientů, to vše pochopitelně s potiskem.

Umíme Vaší firmu obléknout pro PR akce, reklamní kampaně, oslavy a veletrhy, tedy pro všechny akce, kde je vhodné prezentovat Vaší organizaci tou nejúčinnější reklamou: oděvem, nebo jeho doplňkem, který je potištěn Vaším logem, mottem, či reklamním textem.

Našim zákazníkům například dodáváme dresy s logem pro zimní i letní sportovní hry a nejrůznější soutěže.  

Pracovní oděvy s potiskem dodáváme pro zdravotnické, gastronomické, stavební a bezpečnostní firmy. Nejčastějšími oděvy, které opět doplňujeme potiskem, jsou pláště, zástěry, montérky, vesty, rondony a další běžné pracovní oděvy.

Naší specialitou jsou bezpečnostní reflexní vesty, které si u nás objednávají nejen firmy, ale i dětská a školní zařízení.

Výběr textilu a zadání potisku

Potisk triček začíná výběrem kvalitního textilu se správným střihem a velikostí. Máme pro Vás zřízené poptávkové formuláře, ve kterém si vyberete textil v obsáhlém katalogu a zároveň zašlete poptávku potisku.