K potisku 0 kusů

Potisk triček

Naší hlavní zakázkovou náplní je potisk triček. Potisky z naší produkce vykazují i po delší době barevnou stálost a vysokou trvanlivost. Pro potisk triček využíváme výhradně zdravotně nezávadné a ekologicky šetrné materiály. U nás lze objednat jak nižší počet triček s potiskem, tak i zakázky v řádech tisíců kusů libovolného textilu.

Výběr textilu a zadání potisku

Poptávku textilu s potiskem vytvoříte kliknutím na červerné tričko, kde si nejprve vyberete požadovaný textil dle druhu, barevnosti a velikosti. Po dokončení výběru přejděte k vyplnění formuláře, zadaní dat a odeslání poptávky. Následovat bude automatická odpověď s dalšími informacemi a následně cenová nabídka s podrobnostmi o objednávce.

Technologie potisku triček

SÍTOTISK

Sítotisk je nejčastěji používaná technologie pro potisk triček a jiných oděvů. Požadovaný obraz se aplikuje na oděvy pomocí sítotiskové šablony. Výsledkem je velmi kvalitní, trvanlivý a barevně stálý tisk zejména vektorových předloh.

SUBLIMACE

Sublimační technologií lze na látku přenést téměř jakýkoliv obraz včetně barevné fotografie. Podmínkou je vysoký podíl polyesteru v potiskované látce.

SUBLIMAČNÍ TERMOFLOCK

Sublimačním termoflockem lze potisknout téměř jakoukoliv látku bez ohledu na její složení. Výsledkem je atraktivní obraz se sametově jemným a na těle příjemným povrchem. Tuto technologii používáme na potisk dárkových triček s plnobarevným motivem (fotografií), reklamních a pracovních oděvů. Termoflockem lze potisknout tričko, košili nebo mikinu již od jednoho kusu.

Potisk sítotiskem

Potisk sublimací

Potisk termoflockem